Oferta dla Jednostek Samorządu Terytorialnego

Bank Spółdzielczy w Raciążu zapewnia samorządom kompleksową obsługę budżetu, dostarczając wygodne, nowoczesne i dostosowane do specyficznych uwarunkowań Państwa Jednostki rozwiązania.

Rachunki bankowe dla JST
Rachunki bankowe
Rachunek w Banku Spółdzielczym w Raciążu to gwarancja szybkiej i wygodnej realizacji codziennych transakcji. To także możliwość korzystania z wielu nowoczesnych produktów i usług oferowanych przez nasz Bank.
Obsługa gotówkowa dla JST
Obsługa gotówkowa – wpłaty i wypłaty
Kompleksowe zarządzanie gotówką dostosowane do wielkości i struktury instytucji samorządowych oraz skali obrotu gotówkowego.
Lokowanie nadwyżek finansowych JST
Lokowanie nadwyżek finansowych
Proponujemy bogaty wybór lokat terminowych zapewniających efektywne zarządzanie nadwyżkami finansowymi.
Finansowanie działalności JST
Finansowanie działalności
Bank Spółdzielczy w Raciążu oferuje pełen zakres produktów kredytowych. Spośród możliwości dostępnych w BS w Raciążu wspólnie dobierzemy odpowiednią do Państwa oczekiwań i potrzeb formę finansowania.
Bankowość internetowa dla JST
Bankowość internetowa korporacyjna
Nowoczesny system bankowości internetowej stworzony specjalnie na potrzeby przedsiębiorstw i JST. Zapewnia łatwy i wygodny dostęp do rachunków bankowych i możliwość sprawnej realizacji zleceń wykonywanych na co dzień w każdej instytucji.
System Identyfikacji Płatności Masowych
Umożliwia identyfikację płatności regularnie wpływających od określonych podmiotów (np. płatności lokalnych podatków). Ułatwia zarządzanie należnościami dzięki automatyzacji procesów oraz współpracy z systemami finansowo-księgowymi.