Dla JST

Bank Spółdzielczy w Raciążu zapewnia samorządom kompleksową obsługę budżetu, dostarczając wygodne, nowoczesne i dostosowane do specyficznych uwarunkowań Państwa Jednostki rozwiązania.

Rachunki bankowe
Rachunek w Banku Spółdzielczym w Raciążu to gwarancja szybkiej i wygodnej realizacji codziennych transakcji. To także możliwość korzystania z wielu nowoczesnych produktów i usług oferowanych przez nasz Bank.
Obsługa gotówkowa – wpłaty i wypłaty
Kompleksowe zarządzanie gotówką dostosowane do wielkości i struktury instytucji samorządowych oraz skali obrotu gotówkowego.
Lokowanie nadwyżek finansowych
Proponujemy bogaty wybór lokat terminowych zapewniających efektywne zarządzanie nadwyżkami finansowymi.
Finansowanie działalności
Bank Spółdzielczy w Raciążu oferuje pełen zakres produktów kredytowych. Spośród możliwości dostępnych w BS w Raciążu wspólnie dobierzemy odpowiednią do Państwa oczekiwań i potrzeb formę finansowania.
Bankowość internetowa korporacyjna
Nowoczesny system bankowości internetowej stworzony specjalnie na potrzeby przedsiębiorstw i JST. Zapewnia łatwy i wygodny dostęp do rachunków bankowych i możliwość sprawnej realizacji zleceń wykonywanych na co dzień w każdej instytucji.
System Identyfikacji Płatności Masowych
Umożliwia identyfikację płatności regularnie wpływających od określonych podmiotów (np. płatności lokalnych podatków). Ułatwia zarządzanie należnościami dzięki automatyzacji procesów oraz współpracy z systemami finansowo-księgowymi.
Wróć na górę