e-Urząd

Profil Zaufany

Profil Zaufany

Profil Zaufany umożliwia załatwianie spraw urzędowych online i możesz go uzyskać bez wychodzenia z domu. Pomożemy Ci w tym.

Sprawdź na portalu gov.pl w jak wielu czynnościach ułatwia on codzienne życie.

W bankowość internetowej

Rodzina 800+

Program Rodzina 800+ obejmuje wszystkie dzieci do 18. roku życia bez względu na dochód rodziny. Wniosek dostępny w serwisie internetowym IB24.

Dobry Start 300 dla ucznia

Dobry Start 300+

Świadczenie wypłacane raz w roku wszystkim uczniom – bez względu na dochód rodziny.  Wniosek złożysz wygodnie przez serwis internetowy IB24.

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Rodzinny kapitał opiekuńczy to wsparcie dla rodzin na drugie i kolejne dziecko w wysokości 12 tys. zł na każde dziecko.

Przy pomocy Profilu Zaufanego

Bon turystyczny

Polski Bon Turystyczny

Otrzymujesz 500+ na dziecko? Wniosek o bon turystyczny na wakacje możesz złożyć wygodnie, bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z Profilu Zaufanego.

e-dowód

Dowód osobisty

Twój dowód osobisty niedługo straci ważność? Zgubiłeś go lub uległ zniszczeniu? Z profilem zaufanym złożysz wniosek o nowy dowód bez wychodzenia z domu!

Punkty karne

Punkty karne

Jeśli jesteś kierowcą, przez Profil Zaufany możesz bezpłatnie i bez wychodzenia z domu monitorować stan swoich punktów karnych.

IKP

Internetowe Konto Pacjenta (IKP)

Loguj się z nami do bezpłatnej aplikacji Ministerstwa Zdrowia. Szybko i bezpiecznie sprawdzaj informacje o zdrowiu: swoim, swoich dzieci lub osoby, która Cię do tego upoważniła.

PUE

Platforma Usług Elektronicznych ZUS

Dzięki PUE możesz załatwiać wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi przez internet, bez wychodzenia z biura lub domu, także poza godzinami działania ZUS.

CEIDG

CEiDG

Chcesz założyć firmę bez wychodzenia z domu. Aby ją zarejestrować przez internet wystarczy Ci Profil Zaufany, który uzyskasz przy pomocy konta osobistego w naszym banku.