Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

W Banku Spółdzielczym w Raciążu wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zespół. Dlatego ciągle poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych osób, które pomogą nam kształtować przyszłość naszego Banku. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie innowacje, ciągły rozwój oraz chce mieć realny wpływ na otoczenie, nasza firma może być miejscem idealnym dla Ciebie!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Rozwój zawodowy

Oferujemy szerokie możliwości szkoleń i kursów, które pomogą Ci rozwijać umiejętności i zdobywać nową wiedzę.

Środowisko pracy

Zapewniamy przyjazną atmosferę, nowoczesne narzędzia pracy oraz stałe godziny, które pomogą Ci znaleźć idealną równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym.

Innowacyjność

Pracujemy nad najnowszymi technologiami i projektami, które zmieniają oblicze branży.

Zespół

Dołączysz do grupy profesjonalistów, którzy są pasjonatami tego, co robią.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (pełen etat) w Banku z polskim kapitałem i tradycjami,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • dodatkowe wynagrodzenie w formie premii lub nagród,
  • świadczenia socjalne (w tym pożyczki mieszkaniowe),
  • nagrody jubileuszowe i odprawy emerytalne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aktualne oferty pracy.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, mamy coś dla Ciebie. Oto nasze aktualne oferty pracy:

Doradca Klienta
Specjalista ds. IT

Proces rekrutacyjny.

Nasz proces rekrutacyjny jest transparentny i skupiony na rzetelnym poznaniu kandydatów:

Aplikacja

Wybierz ofertę pracy, która najbardziej Cię interesuje i jest zgodna z Twoim wykształceniem oraz dotychczas zdobytym doświadczeniem. Wyślij na adres e-mail: centrala@bsraciaz.pl lub złóż w Centrali Banku swoje CV i list motywacyjny.

Rozmowa telefoniczna

Specjalista ds. kadr skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Dostaniesz zaproszenie do udziału w procesie rekrutacyjnym. Ustalicie wspólnie dogodną datę, godzinę oraz miejsce spotkania kwalifikacyjnego.

Spotkanie

W spotkaniu zazwyczaj bierze udział pracownik działu HR i Twój przyszły przełożony. Na tym etapie chcemy Cię lepiej poznać i porozmawiać o Twoich oczekiwaniach wobec nowego miejsca pracy i naszych oczekiwaniach wobec nowego pracownika. Opowiemy o tym jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków i ścieżka rozwoju, zapytamy o Twoje dotychczasowe doświadczenia i zadamy kilka pytań, by sprawdzić Twoją wiedzę merytoryczną.

Decyzja

Nasz zespół przeprowadzi wewnętrzne deliberacje, a następnie skontaktuje się z Tobą, aby przekazać decyzję. Otrzymasz informację zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji.

Gotowa/y dołączyć do nas?

Jeśli czujesz, że Bank Spółdzielczy w Raciążu jest miejscem, gdzie chcesz rozwijać swoje zawodowe pasje, nie czekaj! Złóż CV i rozpocznij swoją przygodę z nami. Czekamy na Ciebie!

Dokumenty do pobrania