Informacja o łączeniu BankówInformacja o połączeniu Banku Spółdzielczego w Raciążu (bank przejmujący)

i Banku Spółdzielczego w Gąsocinie (bank przejmowany)
 

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, że 30 września 2017 roku za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego nastąpi prawne i organizacyjne połączenie Banku Spółdzielczego w Raciążu (bank przejmujący) i Banku Spółdzielczego w Gąsocinie (bank przejmowany).

Od 01 października 2017 roku obydwa banki będą działały pod nazwą naszego Banku jako:

BANK SPÓŁDZIELCZY W RACIĄŻU

W wyniku połączenia nasz Bank stanie się następcą prawnym i wstąpi w prawa i obowiązki Banku Spółdzielczego w Gąsocinie. Siedziba Centrali Banku pozostanie w Raciążu.

Przyłączenie Banku Spółdzielczego w Gąsocinie jest efektem długotrwałych negocjacji organów statutowych obu banków. Bank Spółdzielczy w Gąsocinie otrzymał propozycje połączenia od innych banków spółdzielczych, a decyzja o wyborze naszego banku zdeterminowana była faktem, iż od wielu lat Bank Spółdzielczy w Raciążu plasuje się w gronie najlepszych banków spółdzielczych w regionie.

Efektem fuzji będzie zwiększenie terenu działalności naszego Banku. Wykaz jednostek organizacyjnych Banku poszerzony zostanie o trzy placówki położone: przy ul. Głównej 25 w Gąsocinie, przy ul. Ciechanowskiej 20 w Sońsku i przy ul. Ciechanowskiej 21 w Ojrzeniu. Konsolidując banki organizacyjnie, połączymy różne kompetencje i doświadczenia. Wykorzystamy to, co najlepsze, aby nadal zapewniać Państwu szeroką i nowoczesną ofertę produktową.

Połączenie banków nie nakłada na Klientów żadnych dodatkowych obowiązków. Numery rachunków bankowych nie ulegną zmianie, aktywne pozostaną wszystkie loginy i hasła, a także karty i numery PIN. W związku z połączeniem warunki i zasady świadczenia usług nie ulegną zmianie.

Prowadzony proces łączeniowy wpłynie na zwiększenie pozycji konkurencyjnej naszego Banku na rynku usług finansowych, umożliwi wsparcie lokalnych firm, pozwoli być blisko tych, którzy szukają bezpiecznego, stabilnego, a przede wszystkim zaufanego partnera w przedsięwzięciach finansowych.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.


Z poważaniem:
Zarząd Banku Spółdzielczego w Raciążu

Zobacz także

Aktualności

Złóż wniosek o 300+

Od 1 lipca można składać wniosek o świadczenie z programu Dobry Start na okres 2020/2021. Czy wiesz, że złożysz go szybko i wygodnie, nie wychodząc z domu, za pomocą naszej bankowości internetowej?

więcej

Zebranie Przedstawicieli

W dniu 29 czerwca 2020r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Członków Banku Spółdzielczego w Raciążu, na którym podsumowano działalność Banku w minionym roku.

więcej

GaszynChallenge

Wyzwanie do #GaszynChallenge przyjęte i wykonane. Wspieramy małą Zosię chorą na SMA.

więcej