Bankomaty i wpłatomaty

Bankomaty i wpłatomaty

Masz dostęp do gotówki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i bez kolejek.

Korzystaj z prawie 4000 bankomatów w całej Polsce.

Twój Bank również w bankomacie

Gwarantujemy Ci szybki dostęp do zgromadzonych w naszym banku środków, poprzez sieć bankomatów i wpłatomatów. Oprócz urządzeń zainstalowanych w naszych placówkach, pieniądze ze swojego konta możesz wypłacać bezprowizyjnie w bankomatach Spółdzielczej Sieci Bankomatów (SGB i BPS).

Spółdzielcza Sieć Bankomatów to około 4 tys. urządzeń w całej Polsce. Bezprowizyjny bankomat znajdziesz nie tylko w dużym mieście, ale również w małej miejscowości. Tego nie zagwarantuje Ci żaden wielki bank.

Gotówkę bez kolejki wypłacisz w kilka chwil, a jeśli nie masz przy sobie karty płatniczej lub kredytowej, pieniądze wypłacisz również przy pomocy dłoni (biometrycznie) lub telefonem za pomocą smartKarty lub BLIKA.

wpłata, wypłata przy użyciu biometrii
wpłata, wypłata
przy użyciu biometrii
wypłata kartą płatniczą lub kredytową
wypłata
kartą płatniczą lub kredytową
wpłata, wypłata smartKartą
wpłata, wypłata
smartKartą*
wypłata przy użyciu BLIKA
wypłata
przy użyciu BLIKA

* smartKarta – funkcjonalność aplikacji mobilnej Mój Bank. dzięki której pieniądze z bankomatu wpłacisz lub wypłacisz bez dotykania urządzenia.

Obejrzyj film, jak działa smartKarta:

Transakcje w bankomacie

Oprócz wypłaty gotówki w bankomacie wykonasz szereg innych operacji:

  • wpłata gotówki – w wybranych urządzeniach (bankomaty i wpłatomaty w jednym) możesz szybko wpłacić gotówkę bez konieczności czekania do kasy w oddziale,
  • sprawdzenie salda – możesz łatwo sprawdzić stan konta i wyświetlić go na ekranie bankomatu lub wydrukować,
  • historia operacji – możesz wydrukować skrócona historię Twojego konta,
  • zmiana PIN – możesz zmienić dla aktualnie włożonej do bankomatu karty,
  • realizacja przelewów – możesz zrealizować zdefiniowany wcześniej w bankowości internetowej przelew, lub zeskanować przy pomocy czytnika kodów QR rachunek i go zrealizować,
  • doładowania telefonu – możesz doładować telefon na kartę następujących operatorów komórkowych: Cyfrowy Polsat, Heyah, Lycamobile, Nju Mobile, Orange, Play, Plus, T-Mobile, Virgin Mobile oraz wRodzinie.

Zobacz także

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Mój Bank umożliwia swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz.

Więcej
Blik

BLIK

Szybko zapłacisz i wypłacisz! BLIK zastępuje gotówkę i karty płatnicze. Pozwala na płatności za zakupy i wypłacanie pieniędzy przy użyciu smartfona z aplikacją Mój Bank.

Więcej

MasterCard

Nowoczesna i funkcjonalna karta debetowa do konta osobistego, która oprócz standardowych funkcji wypłaty gotówki i realizacji transakcji bezgotówkowych umożliwia dokonywanie transakcji zbliżeniowych.

Więcej
Wróć na górę