Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościZyskaj 300 zł na zakupy z ubezpieczeniem upraw

Zyskaj 300 zł na zakupy z ubezpieczeniem upraw

Wiosną możesz ubezpieczyć swoje uprawy, maszyny i cieszyć się solidną ochroną ubezpieczeniową. Dzięki nowej akcji promocyjnej Generali – „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” – możesz też zyskać aż 2 e-kody na zakupy, każdy z nich o wartości 150 zł. Jak to zrobić?

Jak zyskać pierwszy e-kod?

Pierwszy e-kod otrzymasz, jeśli spełnisz następujące warunki:

  • wykupisz w czasie trwania promocji (20.03-30.06.2023 r.) ubezpieczenie upraw ze składką minimum 200 zł (brana jest pod uwagę składka płatna przez Ciebie jako ubezpieczającego),
  • opłacisz składkę wynikającą z polisy,
  • wypełnisz w i-Rolniku formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Kolejność przyznania e-kodu ustalana jest na podstawie daty (dzień, godzina, minuta) wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.

E-kod wysłany zostanie do Ciebie e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl.

Jak zyskać drugi e-kod?

Drugi e-kod otrzymasz, jeśli w czasie promocji (20.03-30.06.2023 r.) wykupiłeś lub wykupisz dodatkowo nowe ubezpieczenie maszyn rolniczych w ramach produktu Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką minimum 200 zł i dokonasz płatności za polisę. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją, wznowieniem trwającej umowy na kolejny okres ubezpieczenia.

Drugi e-kod otrzymasz dopiero wtedy, gdy przyznany zostanie Ci pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw. To ważne – samo ubezpieczenie maszyn zawarte w okresie promocji nie upoważnia Cię do otrzymania e-kodu na zakupy.

Jak to działa w praktyce?

Po otrzymaniu pierwszego e-kodu za ubezpieczenie upraw, nabywasz prawo do drugiej nagrody.

Jeśli już wykupiłeś ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy spełniające warunki promocji, to w ciągu 10 dni roboczych zostanie przesłany Ci drugi e-kod.

Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, to masz czas na to do 30 czerwca 2023 roku. Po zawarciu takiego ubezpieczenia i dokonaniu płatności w ciągu 10 dni roboczych przesłany do Ciebie będzie drugi e-kod.

W przypadku ubezpieczenia maszyn nie musisz wypełniać dodatkowego formularza w i-Rolniku. Po tym, jak wypełnisz formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” i otrzymasz pierwszy e-kod, Generali sprawdzi, czy masz odpowiednią polisę kwalifikującą się do otrzymania dodatkowej nagrody. Jeśli spełnisz ten warunek, kolejny e-kod trafi do Ciebie e-mailowo.

Przykład 1

W czasie promocji:

  • 14 kwietnia zawrzesz umowę ubezpieczenia upraw, tego samego dnia wypełnisz też formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”,
  • 29 maja wykupisz nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert.

Po weryfikacji Twojego zgłoszenia z 14 kwietnia, 21 kwietnia Generali prześle do Ciebie e-kod za ubezpieczenie upraw. Wtedy zyskasz możliwość otrzymania drugiej nagrody. Po odnotowaniu płatności za zawarte pod koniec maja ubezpieczenie Generali Agro Ekspert, 5 czerwca wysłany zostanie do Ciebie drugi e-kod.

Przykład 2

W czasie promocji:

  • 1 kwietnia wykupisz nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert,
  • 10 maja zawrzesz umowę ubezpieczenia upraw, 15 maja wypełnisz formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.

Zawarcie umowy ubezpieczenia Generali Agro Ekspert w kwietniu nie upoważni Cię jeszcze do otrzymania nagrody w ramach promocji. Prawo do drugiego e-kodu za polisę Generali Agro Ekspert zyskasz dopiero wtedy, gdy Generali nagrodzi Twoją umowę ubezpieczenia upraw zawartą w maju. W praktyce, około 24 maja otrzymasz e-kod za polisę uprawową, a kilka dni później e-kod za ubezpieczenie Generali Agro Ekspert zawarte w kwietniu.

Więcej informacji oraz Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ >>>

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Warunki promocji znajdują się w Regulaminie akcji „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.