Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościWyzwanie Sportowe SGB | IV edycja

Wyzwanie Sportowe SGB | IV edycja

30 kwietnia zaczynamy IV edycję Wyzwania Sportowego SGB – w tym roku mamy również niespodziankę dla wszystkich sympatyków banków spółdzielczych.

Jaki jest nasz cel? W tym roku chcemy okrążyć Ziemię 6 razy – dopiero to pozwoli nam uruchomić cel charytatywny. Przed nami do pokonania wspólnie co najmniej 240 000 kilometrów!

Zeszłoroczna III. edycja konkursu była rekordowa. Udział w niej wzięło ponad 1800 uczestników, którzy wspólnie pokonali 500 tysięcy kilometrów, czyli 12-krotnie okrążyli Ziemię!

Wyzwanie Sportowe SGB opiera się na aplikacji Activy, w której uczestnicy rejestrują trasy (km) za pomocą smartfona lub smartwatcha w kategoriach MARSZ/BIEG oraz ROWER.

Kilometry przeliczane są na punkty, a te w efekcie oprócz nagród indywidualnych i drużynowych dla uczestników, przełożą się także na konkretną pomoc dla innych.

Pobierz aplikację Activy:

Rób to, co lubisz i pomóż innym!

W tym roku organizujemy 2 konkursy:

– dla pracowników – IV edycja

– dla wszystkich sympatyków SGB – I edycja

Co to oznacza? Że udział w tym drugim może wziąć każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem Banku Spółdzielczego SGB, ale też ten, kto nam kibicuje.

Żeby wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla sympatyków SGB wystarczy pobrać aplikację Activy i zgłosić się do konkursu WYZWANIE SPORTOWE SGB – SYMPATYCY SGB.

Jesteś sympatykiem naszego Banku, lubisz biegać lub jeździsz na rowerze, dołącz do Wyzwania Sportowego SGB za pomocą poniższego kodu:

SYMPATYKRACIĄŻ

Każdy kilometr się liczy!

Niezależnie jednak od powodu, najważniejsze jest to, że przez blisko 1,5 miesiąca (30 kwietnia – 12 czerwca) będziemy rejestrować kilometry tras za pomocą smartfona lub smartwatcha w kategoriach BIEG/CHÓD oraz ROWER.

Dlaczego to robimy? Mamy dwa główne cele:

– promocja zdrowego trybu życia,

– pomoc dla dzieciaków przez wsparcie fundacji / organizacji sprzętem sportowym.

Znów liczyć się będzie każdy pokonany kilometr, każdy rodzaj zaangażowania i zainteresowania. Tak jak wcześniej, przyświecać nam będzie szczytny cel charytatywny, a przy okazji – wzmocnienie sił fizycznych i psychicznych wszystkich uczestników akcji.

Im więcej aktywnych osób, tym lepszy wynik w klasyfikacji drużynowej. A najlepsi w tej klasyfikacji w obu konkursach mogą przekazać zebrane pieniądze na zakup sprzętu sportowego dla wybranej przez siebie fundacji lub organizacji pożytku publicznego.

Specjalna strona internetowa

Dla wszystkich sympatyków banków spółdzielczych zainteresowanych Wyzwaniem (witamy na pokładzie!) oraz dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć to, z czym będziemy się musieli zmierzyć przygotowaliśmy specjalną stronę internetową Wyzwaniaprzejdź do strony >>>, na której:

  • przypominamy wszystkie najważniejsze zasady,
  • pokazujemy, jak liczymy punkty,
  • wyjaśniamy czym jest passa i jak wiele można zyskać dzięki regularności,
  • prezentujemy, jak połączyć Activy ze swoim kontem w aplikacji Strava lub urządzeniami Garmin i Polar,
  • piszemy, w jakich konkurencjach startujemy…
  •  …i o jakie nagrody walczymy!

Dodatkowo na stronie można znaleźć FAQ (czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) oraz kontakt do supportu technicznego Activy oraz organizatorów z SGB-Banku.

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB i zaproś do niego swoich znajomych.

Każdy kilometr się liczy, żeby wspólnie osiągnąć cele charytatywne!