Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościWiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro

Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro

Gdy uprawy budzą się do życia zadbaj o ochronę swoich plonów.

Już od dzisiaj nasi klienci, korzystający z Generali Agro, mogą skorzystać z ochrony od 8% ubytku w plonie we wszystkich ryzykach objętych podstawowym zakresem.

Dodatkowo, już w trakcie zawierania umowy ubezpieczenia upraw z dopłatami budżetu państwa, rolnicy mogą ubezpieczyć ziemiopłody oraz wykupić ochronę NNW w atrakcyjnej cenie.

Ubezpieczenia upraw w Generali Agro są objęte dopłatami z budżetu państwa – aż do 65 proc. składki.

Dodatkowo Generali Agro przygotowało wiosenną niespodziankę – 20 000 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł dla rolników, którzy ubezpieczą swoje uprawy.

Promocja skierowana jest do osób fizycznych, a jeden klient będzie mógł otrzymać jedną kartę podarunkową.

Co trzeba zrobić, by ją otrzymać ?

  1. Wykup ubezpieczenie upraw w okresie od 14 marca do 30 czerwca 2022 roku, które spełni dwa warunki:
    • składka z polisy wyniesie co najmniej 100 zł,
    • polisa będzie zawierać co najmniej jedno z ryzyk: grad lub ogień.
  2. Zaloguj się do serwisu i-Rolnik i wypełnij formularz „Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro” do 10 lipca 2022 roku.
  3. Liczba kart podarunkowych jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń będziemy ustalać na podstawie daty wypełnienia formularza.
  4. Regulamin akcji dostępny w serwisie i-Rolnik

Czym jest karta podarunkowa Allegro i jak z niej korzystać?

Karta podarunkowa Allegro to nic innego jak ciąg znaków – cyfr oraz liter różnej wielkości. Karta jest ważna terminowo, a informację o okresie jej ważności klient otrzyma w wiadomości e-mailowej. Promocyjne środki pieniężne można wykorzystać na wszystkie zakupy w serwisie Allegro, ale nie można nimi opłacić kosztów wysyłki.

Konto w serwisie i-Rolnik

Jeżeli posiadasz konto w serwisie i-Rolnik wystarczy, że po spełnieniu warunków, zalogujesz się na swoje konto i wypełnią formularz „Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro”.

Jeżeli nie posiadasz konta w i-Rolniku, a spełnią warunki promocji i będą chciały z niej skorzystać, muszą się zarejestrować TUTAJ. Pamiętaj, aby podczas rejestracji:

  1. Podać numer polisy związany z ubezpieczeniem rolnym (np. upraw, gospodarstwa, maszyn rolniczych) – może to być na przykład umowa zawarta w ciągu ostatniego roku.
  2. Wpisany adres e-mail lub numer telefonu musi być taki sam, jak na polisie.

Umów się na spotkanie w placówce lub skontaktuj się z naszymi Doradcami +48 (23) 679 96 49