Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościPartnerstwo w Biznesie * kolejna edycja bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców

Partnerstwo w Biznesie * kolejna edycja bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z cyklu Partnerstwo w Biznesie, które realizujemy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych warsztatów, które przygotowaliśmy wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych naszego Zrzeszenia – mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz pracowników Banków Spółdzielczych. Dzięki tej inicjatywie wpieramy klientów Banków Spółdzielczych SGB w zdobywaniu kompetencji i praktycznej wiedzy, działamy zgodnie z naszą strategią, jesteśmy solidnym partnerem finansowym, który wspiera społeczności lokalne w realizacji ich celów, marzeń i ambicji.

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń. Nasi klienci otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

Terminy, tematy i linki do zapisów do nadchodzących szkoleń w ramach cyklu Partnerstwo w Biznesie (tytuł każdego ze szkoleń kieruje do strony rejestracyjnej):

Jak klienci mogą wziąć udział w szkoleniu?

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Tam są już dostępne zapisy na szkolenia. Linki do poszczególnych szkoleń udostępniliśmy wyżej.