Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościOtrzymaliśmy wyróżnienie „Technologicznie innowacyjny”

Otrzymaliśmy wyróżnienie „Technologicznie innowacyjny”

Z przyjemnością informujemy, że nasz bank został uhonorowany przez naszego partnera technologicznego firmę Zakład Usług Informatyczny Novum Sp. zoo wyróżnieniem „Technologicznie Innowacyjny”. To niezwykle ważne osiągnięcie świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych i technologicznych dla naszych klientów.

Co oznacza wyróżnienie „Technologicznie Innowacyjny”?

Wyróżnienie „Technologicznie Innowacyjny” przyznawane jest przez firmę Novum współpracującym Bankom Spółdzielczym, które angażują się w proces tworzenia usług bankowych, ich testowanie oraz wdrażających najnowsze technologie do poprawy jakości usług świadczonych na rzecz klientów. Otrzymanie tego wyróżnienia jest dowodem na nasze nieustanne dążenie do innowacyjności oraz wprowadzanie nowoczesnych technologii, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.

Nasze Innowacyjne Rozwiązania

W ostatnim roku wprowadziliśmy szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które przyczyniły się do otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia, w tym:

  • Mobilne Aplikacje Bankowe: Zmodernizowaliśmy naszą aplikację mobilną, dodając nowe funkcje, takie jak zamówienie karty debetowej i pełne zarządzenie nią, ubezpieczenia. Uruchomiliśmy aplikację mobilna Mój Bank Junior dla dzieci w wieku od 6 lat, zarządzaną przez panel rodzica znajdujący się w aplikacji dla dorosłych.
  • Cyfrowe portfele: W zeszłym roku wdrożyliśmy Visa Mobile. To kolejny cyfrowy portfel z których bogatej oferty mogą korzystać nasi klienci (Google Pay,  Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay).
  • Bezpieczeństwo Transakcji: Wdrożyliśmy najnowsze technologie zabezpieczeń, takie jak system antyfraudowy kart płatniczych dzięki któremu płatności kartą w Internecie są jeszcze bardziej bezpieczne, logowanie do bankowości internetowej przy pomocy aplikacji mObywatel i zabezpieczenie jej kluczami U2F.
  • Nowoczesne wpłatomaty: tysięczny, nowoczesny wpłatomat został zainstalowany przez firmę Novum właśnie w naszym banku. Wpłatomaty recyklingowe KEBA EVO funkcjonują w każdym z naszych Oddziałów oraz C.H. Mrówka w Ciechanowie. Posiadają wiele nowoczesnych funkcji, między innymi można w nich wpłacać i wypłacać gotówkę przy użyciu biometrii dłoni.

Dziękujemy za Zaufanie

Otrzymanie wyróżnienia „Technologicznie Innowacyjny” nie byłoby możliwe bez wsparcia i zaufania naszych klientów. Dziękujemy, że wybieracie nasz bank i obiecujemy kontynuować naszą misję dostarczania najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych usług bankowych. Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług i odkrywania nowych technologii, które wprowadzamy, aby uczynić bankowość jeszcze bardziej dostępną i wygodną.