Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościOficjalne otwarcie POK w Sońsku

Oficjalne otwarcie POK w Sońsku

Dziś 26 listopada br. nastąpiło oficjalne otwarcie Punktu Obsługi Klienta w Sońsku w nowej lokalizacji przy ul. Ciechanowskiej 21.

W uroczystości uczestniczyli włodarze Gminy Sońsk na czele z Wójtem Panem Jarosławem Muchowskim, Ksiądz Kanonik Krzysztof Jaroszewski – Proboszcz tutejszej parafii, przedstawiciele Rady Nadzorczej, Delegaci, przedstawiciele załogi oraz zaproszeni goście.

Uroczystość zapoczątkował krótkim przemówieniem Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raciążu, Pan Piotr Pniewski.

Skrót przemówienia:

„Dziękuję bardzo, że zechcieliście Państwo uświetnić swoim przybyciem naszą uroczystość. Marka Bank Spółdzielczy w Raciążu pojawiła się na tym terenie niedawno bo dopiero w 2017 roku, kiedy to w wyniku połączenia Banku Spółdzielczego w Gąsocinie z Bankiem Spółdzielczym w Raciążu powstała nowa większa organizacja. Z perspektywy czasu uważam, że był to dobry krok, a świadczy o tym również dzisiejsza uroczystość.

Dzięki współpracy z władzami Gminy udało nam się znaleźć nową lokalizację w której możemy zapewnić wyższy standard i lepszą funkcjonalności, zarówno dla klientów jak i pracowników. Między innymi w placówce znajduje się nowoczesny bankomat z funkcjami biometrycznymi, umożliwiającymi pobieranie gotówki bez karty, z funkcją Sm@rt wypłaty oraz BLIK. W naszym banku cenimy sobie bliskie i osobiste relacje z naszymi udziałowcami i klientami, ale oprócz tradycyjnych form współpracy oferujemy również nowoczesne zdalne kanały obsługi poprzez bankowość mobilną, trwały nośnik i inne. Mam nadzieję, iż ta nowa placówka stanie się centrum kompleksowych, nowoczesnych usług finansowych: bankowych, ubezpieczeniowych, leasingowych, faktoringowych.

Mamy nadzieję, iż nowa siedziba będzie wizytówką Banku Spółdzielczego w Raciążu, ale także wizytówką samego Sońska. Będzie licznie i chętnie odwiedzana przez mieszkańców.”

Uroczystego przecięcia wstęgi, symbolizującego otwarcie placówki, dokonał Prezes Zarządu Banku Pan Piotr Pniewski wraz z Wójtem Gminy Sońsk Jarosławem Muchowskim.

Już od poniedziałku 29 listopada br. wszyscy Klienci mogą korzystać z komfortowej i funkcjonalnej placówki, prezentującej nowoczesny wizerunek Banku z ponad 90- letnią tradycją.

Obiekt został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb wszystkich Klientów, aby oferować pełne spektrum usług bankowych, ubezpieczeniowych i leasingowych. Nowa placówka jest niewątpliwie wizytówką Banku, łączy ze sobą nowoczesność, ale również silne relacje z lokalną społecznością.

Liczymy na to, że nowe oblicze naszego Banku przyczyni się do umocnienia pozycji na lokalnym rynku finansowym, jednocześnie gwarantując naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Nieustannie podążamy za trendami, budujemy trwałe relacje z partnerami biznesowymi i z optymizmem patrzymy w przyszłość spółdzielczej bankowości. Prezentujemy nowe oblicze Banków Spółdzielczych, które w ostatnim czasie intensywnie się rozwijają i oferują szereg innowacyjnych rozwiązań.

Na koniec pragniemy podziękować tym, bez których realizacja inwestycji była by niemożliwa, a więc firmie „Systemy Meblowe Impet” za przygotowanie aranżacji wnętrza i wykonanie mebli biurowych oraz firmie „KORD – Krzysztof Kordowski” za wykonanie prac budowlanych i wykończeniowych.

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEJ PLACÓWKI!