Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościNowy Oddział, nowe wyzwania, nowe możliwości.

Nowy Oddział, nowe wyzwania, nowe możliwości.

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, iż dziś 7 lutego br. rozpoczął pracę nowy Oddział naszego banku – Oddział w Ciechanowie. Placówka mieści się przy ulicy 17-go stycznia 33a, naprzeciwko budynku byłego niegdyś Oddziału Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. w którym to obecnie urzęduje Mazowiecki Urząd Wojewódzki (Delegatura w Ciechanowie) oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Biuro Powiatowe w Ciechanowie). Placówka posiada własny parking oraz podjazd dla niepełnosprawnych.

Nowy Oddział to dla nas z pewnością nowe wyzwania, ale przede wszystkim nowe możliwości. Wpisuje się idealnie w strategię naszego banku dając mu możliwość dalszego długotrwałego i stabilnego rozwoju, wszak Ciechanów to niejako „stolica Północnego Mazowsza”. Oddział w Ciechanowie wraz z Oddziałem w Gąsocinie i podległymi mu jednostkami w Sońsku i Ojrzeniu z pewnością pozwoli lepiej obsłużyć mieszkańców Ciechanowa i okolicznych miejscowości, dając im dostęp do wszelkich usług bankowych, w pewnym i stabilnie rozwijającym się Banku Spółdzielczym. W tym miejscu należy również wspomnieć, iż trwają właśnie prace adaptacyjne w miejscowości Regimin, w którym powstanie Punku Obsługi Klienta, który podlegać będzie właśnie pod Oddział w Ciechanowie.  

Sama placówka to nie tylko idące w duchu ekologii przestronne wnętrze, ale przede wszystkim miejsce w którym obsługa klienta odbywać się będzie przy użyciu innowacyjnych technologii. W Oddziale skupiliśmy wszystkie nowoczesne urządzenia; Klienci identyfikowani będą przy pomocy czytników biometrycznych (układu naczyń krwionośnych dłoni), obsługiwani będą na komputerach Microsoft Surface które dają naszym Doradcom Klienta możliwość bezpośredniej prezentacji wszystkich produktów i usług bankowych, jak również umożliwiają złożenie własnoręcznego podpisu. Przy wejściu do Oddziału zamontowane zostało wielofunkcyjne urządzenie, bankomat recyklingowy KEBA EVO. Co go wyróżnia? Daje możliwość wpłat i wypłat do 300 banknotów w jednej transakcji. Pieniądze można wpłacić i wypłacić nie tylko przy użyciu karty płatniczej, ale również biometrii dłoni, usług smart: smartKARTA, sm@rt wypłata, BLIK. Posiada on również czytnik NFC który daje możliwość wypłaty bezstykowej kartą i smartfonem. W urządzeniu klienci naszego Banku mają możliwość wydruku skróconej historii konta, doładowania telefonu na kartę prepaid,  złożenia polecenia zapłaty za rachunki typu energia elektryczna ipt. (urządzenie posiada wbudowany czytnik kodów QR), czy założenia e-lok@ty. Tak nowoczesnego urządzenia w Ciechanowie z pewnością jeszcze nie było.      

Nowy Oddział to nie tylko funkcjonalna i nowoczesna placówka, to przede wszystkim doświadczona, sprawna i fachowa obsługa, którą to właśnie gwarantuje nasza nowa kadra pracownicza. Pracownicy Oddziału to znani i szanowani pracownicy bankowości spółdzielczej, którzy od wielu już lat obsługują tutejszą społeczność.

Pani Dagmara Kontraktowicz
Dyrektor Oddziału
Pani Agnieszka Kuczyńska-Skura
Specjalista ds. Kredytów
Pani Agnieszka Seremak
Doradca Klienta
Pani Iwona Brzozowska
Doradca Klienta
Pani Dorota Gruntmejer
Specjalista ds. Kredytów

Przyjdź do Oddziału w Ciechanowie i sprawdź co oferujemy.

Oddział czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.