Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościZapraszamy do POK w Regiminie!

Zapraszamy do POK w Regiminie!

W dniu wczorajszym nastąpiło oficjalne otwarcie „najmłodszej” placówki naszego Banku tj. Punktu Obsługi Klienta w Regiminie. Nowa siedziba mieści się w Regiminie przy ul. Ignacego Mościckiego 2, w budynku byłego Banku Spółdzielczego w Regiminie.

W otwarciu gruntowanie odnowionej placówki wzięli udział m.in: Pani Anna Ewa Cicholska – Posłanka na Sejm RP i mieszkanka Regimina, Włodarze Gminy, na czele z Panią Mariolą Kołakowską – Wójtem Gminy Regimin, członkowie Rady Gminy i Sołtysi Gminy Regimin. Aktu poświęcenia dokonał, Ksiądz Wojciech Iwanowski – Proboszcz parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lekowie.

Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raciążu Pan Piotr Pniewski, w swoimi wystąpieniu podkreślił, iż nasz Bank kierując się zasadą „Myśl globalnie działaj lokalnie” otworzył nie tylko placówkę w nowym miejscu ale ze znanymi i sprawdzonymi ludźmi. Placówka ma zapewnić mieszkańcom Regimina i okolicznych miejscowości nowe możliwości i usługi oraz będzie nie tylko wizytówką Banku Spółdzielczego w Raciążu, ale także Regimina, będzie licznie i chętnie odwiedzana przez mieszkańców. Między innymi w placówce znajduje się  nowy bankomat z funkcjami biometrycznymi, umożliwiającymi pobieranie gotówki bez karty, z funkcją smart wypłaty i wypłat BLIK oraz możliwością płatności przy pomocy kodów QR. W naszym Banku cenimy sobie bliskie i osobiste relacje z naszymi udziałowcami i klientami ale oprócz tradycyjnych form współpracy oferujemy również nowoczesne zdalne kanały obsługi poprzez bankowość internetową i mobilną,  proekologiczny trwały nośnik, internetowy kantor walutowy i inne.

Mamy nadzieję iż ta nowa placówka stanie się lokalnym centrum nowoczesnych i kompleksowych usług finansowych: bankowych, ubezpieczeniowych, leasingowych i faktoringowych.

Punkt Obsługi Klienta w Regiminie organizacyjnie podlegać będzie pod Oddział w Ciechanowie.

Galeria zdjęć:

Zapraszamy do POK w Regiminie

Regimin, ul. Ignacego Mościckiego 2

tel. 48 (23) 679 96 00 lub 48 (23) 679 96 01

e-mail: regimin@bsraciaz.pl