Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościMnóstwo atrakcji i dobrej zabawy na VIII Jarmarku Raciąskim.

Mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy na VIII Jarmarku Raciąskim.

Jarmark Raciąski to inicjatywa władz miasta powstała w 2014 roku w celu promowania tradycji, produktów, rękodzieła wytwórców i artystów z regionu Mazowsza. Do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu zaproszeni zostali też artyści i pasjonaci, którzy poprzez dobrą zabawę krzewią i podtrzymują kulturę ludową odtwarzając obraz dawnego jarmarku.

Jarmark już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, nie tylko wśród mieszkańców miasta Raciąż i gminy Raciąż ale i także całego powiatu płońskiego.

Centrum tegorocznego Jarmarku, podobnie jak ubiegłorocznej edycji, był tzw. duży park miejski i plac przy budynku Miejskiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji.

W tegorocznym Jarmarku było wiele atrakcji, m.in.: koncerty lokalnych kapel oraz zespołów, prezentacje produktów tradycyjnych i regionalnych oraz stoiska lokalnych wystawców, konkursy, warsztaty rzemiosł dawnych, zagroda edukacyjna, prezentacje tradycyjnego rękodzieła artystycznego, tradycyjnych potraw regionalnych opartych na dawnych recepturach czy prezentacje tradycyjnych przyśpiewek ludowych.

Na Jarmarku nie zabrakło również nas. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Koleżanki z Zespołu Obsługi Klienta nie tylko przedstawiały ofertę produktową ale również prezentowały wszelkiego rodzaju nowinki techniczne jakie zawitały do naszego Banku. Proponowane przez nas nowoczesne rozwiązania mają przede wszystkim usprawnić obsługę klienta, oraz dać mu poczucie wygody i bezpieczeństwa.

Organizatorami Jarmarku byli: Miejskie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu – wspólnie z miastem Raciąż, gminą Raciąż oraz Zespołem Szkół w Raciążu.

W śród sponsorów znalazł się oczywiście Bank Spółdzielczy w Raciążu, który z chęcią wspiera organizację inicjatyw społeczno-kulturalnych na terenie swojego działania.

Foto galeria: