„Mamy tu wszystko…”

Po sukcesie pierwszej części kampanii reklamowej „Mamy tu wszystko…”, Spółdzielcza Grupa Bankowa której jesteśmy częścią uruchomiła kolejną odsłonę promocji, pokazującej pełen wachlarz płatności mobilnych w Bankach Spółdzielczych SGB. Dodatkowo, sam pomysł idealnie wpisuje się w aktualną akcję #zostańwdomu – wszyscy konsumenci przebywający w przymusowej izolacji i na kwarantannie będą mogli poznać najnowszą ofertę mobilną SGB.

Nowa odsłona kampanii reklamowej „Mamy tu wszystko…” kontynuuje ciepłą, familijną formę przekazu, którą znamy z pierwszej serii spotów. Odwołujemy się w niej do wartości rodzinnych, życia w lokalnej społeczności i… przymusowego pobytu w domach. Bohaterów już znamy – to postaci z pierwszego spotu, w którym wszystko było jeszcze „normalne”, rodziny spotykały się w kawiarniach i na świeżym powietrzu.

Oba przygotowane spoty reklamowe nawiązują do nowej rzeczywistości, w której znaleźli się konsumenci. Pragniemy utrwalić w niej świadomość naszych klientów, że dysponują – nawet w ciężkich czasach – pełnym portfelem płatności mobilnych, dobrze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Kampania online kieruję klientów na stronę www.sgb.pl/mobilne, a nasi klienci mogą zapoznać się z oferowanymi płatnościami mobilnymi bezpośrednio tu: https://www.bsraciaz.pl/klienci-indywidualni/karty-i-platnosci

Poniżej spoty reklamowe: