Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościJesienne uprawy z e-kodem 2023

Jesienne uprawy z e-kodem 2023

25 września rusza jesienny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw w Generali Agro. Wybierając ofertę Generali, masz szansę zyskać nie tylko solidną ochronę ubezpieczeniową, ale również dwa e-kody o wartości 150 zł każdy na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Jeden e-kod możesz otrzymać za ubezpieczenie upraw, drugi za Generali Gospodarstwo Rolne. Dowiedz się, jak to zrobić.

Jak zyskać pierwszy e-kod

Pierwszy e-kod o wartości 150 zł możesz otrzymać, jeśli spełnisz następujące warunki:

 • kupisz w sezonie jesiennym 2023 ubezpieczenie upraw ze składką minimum 300 zł (brane są pod uwagę składki płatne przez Ciebie jako ubezpieczającego),
 • opłacisz składkę wynikającą z polisy,
 • wypełnisz w i-Rolniku formularz „Jesienne uprawy z e-kodem” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 15 000 sztuk. Kolejność nagrodzonych ustalana jest na podstawie daty wypełnienia formularza „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”. Nie odkładaj więc tej czynności na później – możesz to zrobić już chwilę po zawarciu umowy ubezpieczenia.

Formularz będzie aktywny do 10 stycznia 2024 roku. Jeśli jednak pula e-kodów się wyczerpie, to szybciej go wyłączymy.

E-kod wysłany zostanie do Ciebie e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” – po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl.

Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod o wartości 150 zł możesz otrzymać, jeśli spełnisz następujące warunki:

 • otrzymałeś już pierwszy e-kod za wykupienie ubezpieczenia upraw,
 • w czasie promocji (25.09.2023-31.12.2023) wykupiłeś lub wykupisz ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne ze składką co najmniej 300 zł i dokonasz płatności za polisę.

Nie wymagane są żadne działania po Twojej stronie w i-Rolniku. Po tym, jak wypełnisz formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” i otrzymasz pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw, Generali systematycznie sprawdzi, czy spełniasz warunki otrzymania drugiego e-kodu. Jeśli tak, to wyśle go do Ciebie e-mailowo.

Jak to działa w praktyce?

Po otrzymaniu pierwszego e-kodu za ubezpieczenie upraw, masz możliwość nabycia drugiego e-kodu za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.

Jeśli już wykupiłeś ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne spełniające warunki promocji i opłaciłeś składkę, to w ciągu 10 dni roboczych przesłany zostanie do Ciebie drugi e-kod.

Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, to nic straconego. Masz czas do 31 grudnia 2023 roku, aby kupić ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne. Po zawarciu umowy i dokonaniu płatności, w ciągu 10 dni roboczych przesłany zostanie do Ciebie drugi e-kod.

Przykład 1

W czasie promocji:

 • 10 października zawarłeś umowę ubezpieczenia upraw, tego samego dnia wypełniłeś formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”,
 • 29 grudnia kupiłeś ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.

Po weryfikacji Twojego zgłoszenia z 10 października, 16 października Generali prześle do Ciebie e-kod za ubezpieczenie upraw. Wtedy zyskałeś możliwość otrzymania drugiego e-kodu. Po odnotowaniu płatności za zawarte pod koniec grudnia ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne, 3 stycznia Generali wyśle do Ciebie dodatkowy e-kod.

Przykład 2

W czasie promocji:

 • 28 września kupiłeś ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne,
 • 10 listopada zawarłeś umowę ubezpieczenia upraw, 15 listopada wypełniłeś formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”.

Zawarcie umowy ubezpieczenia Generali Gospodarstwo Rolne we wrześniu nie upoważniało Cię jeszcze do otrzymania e-kodu w ramach promocji. Prawo do e-kodu za polisę Generali Gospodarstwo Rolne zyskałeś dopiero wtedy, gdy Generali nagrodzi Twoją umowę ubezpieczenia upraw zawartą w listopadzie. W praktyce, około 20 listopada otrzymasz e-kod za polisę uprawową, a kilka dni później e-kod za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne zawarte we wrześniu.

Najważniejsze zasady

 1. Akcja promocyjna trwa od 25.09.2023 r. do 31.12.2023 r. lub do wyczerpania puli e-kodów.
 2. W ramach promocji możesz otrzymać maksymalnie jeden e-kod za ubezpieczenie upraw i jeden e-kod za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.
 3. Nie otrzymasz e-kodu, jeśli w okresie promocji wykupiłeś tylko ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne. Dopiero uzyskanie e-kodu za ubezpieczenie upraw uprawnia Cię do otrzymania e-kodu za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.
 4. Aby otrzymać 2 e-kody, musisz być osobą ubezpieczającą na obu umowach – zarówno na polisie dot. ubezpieczenia upraw, jak i Generali Gospodarstwo Rolne.
 5. Przy każdej umowie obowiązuje minimalna wartość składki na polisie – wynosi ona 300 zł i dotyczy zarówno ubezpieczenia upraw, jak i ubezpieczenia Generali Gospodarstwo Rolne. W przypadku polisy uprawowej Generali patrzy na składkę, którą musisz opłacić jako osoba ubezpieczająca.
 6. Akcja skierowana jest tylko do osób fizycznych.
 7. Pula e-kodów jest ograniczona. E-kod za ubezpieczenie upraw może otrzymać 15 000 uczestników, którzy wypełnią jako pierwsi formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” i spełnią warunki dotyczące zawartej umowy ubezpieczenia upraw. Każda z tych osób zyskuje możliwość otrzymania drugiego e-kodu za polisę Generali Gospodarstwo Rolne.
 8. Po wyczerpaniu puli e-kodów za ubezpieczenie upraw, formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” nie będzie aktywny.
 9. E-kody wysyłane są na adres e-mail przypisany do Twojego konta w i-Rolniku. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl. Koniecznie sprawdź wszystkie foldery poczty, e-mail może trafić do folderu Oferty lub SPAM.

Regulamin „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”

Przyjdź do naszej placówki, kup ubezpieczenie upraw w Generali i zyskaj e-kody do sieci sklepów Biedronka!