Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościGrupa SGB pomaga Ukrainie. Ty też możesz pomóc z nami!

Grupa SGB pomaga Ukrainie. Ty też możesz pomóc z nami!

Każda wojna zabiera nam to, co najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa. Dzisiaj spółdzielczość chce wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów, kobiety i dzieci, które właśnie teraz najbardziej doświadczają skutków wojny.

Wszystkie Banki Spółdzielcze SGB organizują wspólnie akcję pomocy dla Ukraińców. Uruchomiliśmy specjalne konto: 90 1610 0006 9002 0100 0246 0002, na które można wpłacać pieniądze. Przekażemy je Fundacji Ocalenie, wspierającej akcję pomocy humanitarnej na granicy. Pracownicy i wolontariusze fundacji najlepiej wiedzą, jak wykorzystać zebrane pieniądze.

  • Zbiórka trwa od dzisiaj do 15 marca 2022 r.
  • Pieniądze może wpłacić każdy – zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi.
  • Przekażemy je na rzecz Fundacji Ocalenie, która wspiera uchodźców z Ukrainy.

Ponadto od 1 marca br. aż do odwołania:

  • Banki Spółdzielcze SGB oraz SGB-Bank SA nie pobierają prowizji od zleceń SWIFT w walutach obcych i PLN realizowanych do banków w Ukrainie.
  • znieśliśmy opłaty dla klientów indywidualnych za przelewy wychodzące i przychodzące z Ukrainy.

Wspieramy również akcję Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK), który w imieniu Narodowego Banku Ukrainy (NBU) otworzył specjalne konto, na które od dziś można wpłacać pieniądze na pomoc Ukrainie. Środki trafią bezpośrednio do Narodowego Banku Ukrainy, który przeznaczy je na potrzebne działania. Wpłat na konto: 91 1130 0007 0080 2394 3520 0002 należy dokonywać w złotych polskich, tytuł przelewu: Wsparcie dla Ukrainy, Odbiorca przelewu: Narodowy Bank Ukrainy. Więcej informacji na stronie BGK >>>

Banki Spółdzielcze SGB współpracują także z lokalnymi władzami samorządowymi. Spółdzielcza Grupa Bankowa odpowiedzialność ma swoim DNA. Wzajemność i wsparcie dla naszych klientów i niesienie pomocy potrzebującym są naszymi priorytetami.

💚 Ми з Вами всім серцем! 💚

Wesprzyj akcję pomocy naszemu sąsiadowi, my zwrócimy Ci pobraną prowizję za przelew!