Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościGrudniowe promocje od Generali

Grudniowe promocje od Generali

Grudzień z Generali Gospodarstwo Rolne

To akcja promocyjna skierowana do nowych klientów, którzy do tej pory nie mieli ubezpieczenia Generali Gospodarstwo Rolne. Mogą oni zyskać e-kod na zakupy o wartości 200 zł do sieci sklepów Biedronka.

Generali przygotowało 2 000 e-kodów dla rolników, którzy spełnią następujące warunki:

  • w grudniu 2022 roku wykupią ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne ze składką co najmniej 300 zł,
  • opłacą składkę wynikającą z umowy,
  • będą nowymi klientami (tzn. takimi, którzy okresie od 1 czerwca 2022 r. do 30 listopada 2022 r. nie mieli aktywnej umowy Generali Gospodarstwo Rolne),
  • wypełnią do 10 stycznia 2023 roku formularz „Grudzień z Generali Gospodarstwo Rolne” dostępny dla zalogowanych użytkowników i-Rolnika.

W akcji promocyjnej mogą brać udział tylko osoby fizyczne, a każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie jeden e-kod.

Ważne linki:

Regulamin | Formularz „Grudzień z Generali Gospodarstwo Rolne” | Pytania i odpowiedzi

Zima z ubezpieczeniem maszyn

W tej akcji promocyjnej Generali nagradza rolników, którzy wykupią nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest przedłużeniem (kontynuacją) umowy na kolejny rok.

Z tej promocji mogą skorzystać również dotychczasowi klienci. Wystarczy, że wykupią w Generali przykładowo polisę na ciągnik rolniczy ubezpieczany do tej pory w innej firmie.

Przygotowano 2900 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł dla rolników, którzy spełnią następujące warunki:

  • w okresie promocji (od 1 grudnia 2022 roku do 28 lutego 2023 roku) wykupią nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy,
  • opłacą składkę wynikającą z umowy,
  • wypełnią do 10 marca 2023 roku formularz „Zima z ubezpieczeniem maszyn”, dostępny dla zalogowanych użytkowników i-Rolnika.

W tej akcji mogą brać udział tylko osoby fizyczne, także jest ograniczenie w postaci jednej karty podarunkowej na uczestnika.

Ważne linki:

Regulamin | Formularz „Zima z ubezpieczeniem maszyn” | Pytania i odpowiedzi

Ważne informacje

Akcje promocyjne prowadzone są niezależnie – rolnik, jeśli spełni warunki, może zyskać zarówno e-kod do Biedronki, jak i kartę podarunkową Allegro.

Pula e-kodów i kart podarunkowych jest ograniczona, więc nie ma co zwlekać z wypełnieniem stosownych formularzy w i-Rolniku. Kluczowa jest data ich wypełnienia, a nie data zawarcia umowy uprawniającej do udziału w promocji.

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Warunki promocji znajdują się w Regulaminie akcji „Zima z ubezpieczeniem maszyn” i „Grudzień z Generali Gospodarstwo Rolne”.