1000 bankomat w O/Bieżuń


Jak już pewnie niektórzy wiedzą, w oddziale powstałym z przyłączonego do nas niedawno Banku Spółdzielczego w Bieżuniu, obecnie Oddziału w Bieżuniu, został zamontowany nowy wpłatomat recyklingowy KEBA EVO, który jest tysięcznym bankomatem pracującym w Polsce w oparciu o System Zarządzania Pracą Bankomatów, Wpłatomatów i Recyklerów – Novum HOST. Oprogramowanie i urządzenie dostarczyła nam firma Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o., producent systemu Novum Bank Enterprise, z którego korzystamy my i setki Banków Spółdzielczych w Polsce. Jako Bank Spółdzielczy w Raciążu posiadamy obecnie 11 urządzeń bankomatowych dostarczonych przez NOVUM, w tym 5 ultranowoczesnych recyklerów/wpłatomatów KEBA EVO oraz bankomaty tradycyjne Sigma ST400 EVO.

Lokalizację własnych wpłatomatów/bankomatów można zobaczyć TUTAJ >>>

Z firmą NOVUM nasz Bank współpracuje od 6 lat. Wówczas, biorąc pod uwagę możliwości i rozwój biznesowy, podjęliśmy decyzję o zmianie głównego systemu księgowego i wybraliśmy Novum Bank Enterprise Jednym z istotnych elementów kompleksowego oprogramowania wdrożonego w Banku jest Novum HOST, który pozwala na tworzenie nowych usług i produktów w samoobsługowym obszarze komunikacji z klientem, którym są również bankomaty recyklingowe.

Zakład Usług Informatycznych NOVUM obsługuje ponad 44% rynku banków spółdzielczych w Polsce. Firma dostarcza i rozwija system finansowo-księgowy Novum Bank, oprogramowanie wspierające procesy biznesowe Novum EOD, Novum CRM, pełną bankowość internetową dla firm i klientów indywidualnych, oprogramowanie zarządzające pracą bankomatów i recyklerów Novum HOST. Wśród rozwiązań informatycznych dla bankowości spółdzielczej znajduje się również aplikacja mobilna Mój Bank zapewniającą pełen dostępu do rachunku. W ramach tego rozwiązania klienci korzystają także ze smartKARTY, umożliwiającej mobilną obsługę bankomatów.

Na okoliczność 1000 instalacji Novum HOST nasz Bank otrzymał od firmy NOVUM okolicznościowy grawerton. To nie pierwsze takie wyróżnienie dla naszego Banku, gdyż już od szeregu lat jesteśmy jednym z liderów wprowadzania nowoczesnych rozwiązań.