Western Union

Western Union

Western Union to światowy lider na rynku przekazów pieniężnych, oferujący łatwy, bezpieczny i niezawodny sposób przesyłania pieniędzy do ponad 300 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć placówek świadczących międzynarodowe przekazy pieniężne.

Aby wysłać przekaz pieniężny nie jest wymagane posiadanie rachunku.

Wypłata środków

W celu wypłacenia przesłanych pieniędzy należy po otrzymaniu powiadomienia od nadawcy przekazu o dokonaniu wpłaty poprzez sieć Western Union zgłosić się do centrali banku  w Raciąż lub oddziału w Szreńsku do stanowisk oznaczonych logo Western Union,  podać niezbędne dane dysponentowi  oraz okazać dokument tożsamości. Wypłata następuje w gotówce, w walucie polskiej (PLN)

Wpłata środków

Aby wysłać pieniądze za granicę należy zgłosić się do centrali banku  w Raciąż lub oddziału w Szreńsku do stanowisk oznaczonych logo Western Union, wypełnić formularz WPŁATA oraz wpłacić kwotę przekazu i uiścić opłatę. Po otrzymaniu numeru kontrolnego transakcji MTCN od operatora nadawca sam powiadamia telefonicznie odbiorcę o dokonaniu przekazu. Wpłaty dokonuje się w walucie polskiej (PLN) Pieniądze są dostępne do wypłaty w miejscu przeznaczenia natychmiast po otrzymaniu numeru kontrolnego MTCN. 

Dlaczego warto?

Korzyści

  • Krótki czas realizacji

  • Globalny zasięg

  • Pewność

  • Łatwy sposób korzystania

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj sie z nami

Obsługa klienta

+48 (23) 679-96-49

Bank Spółdzielczy
w Raciążu

ul. Mławska 20a, 09-140 Raciąż
tel. +48 (23) 679-96-31
tel. +48 (23) 679-96-49
fax. +48 (23) 679-11-33