"Mamy tu wszystko..."

Po sukcesie pierwszej części kampanii reklamowej "Mamy tu wszystko...", Spółdzielcza Grupa Bankowa której jesteśmy częścią uruchomiła kolejną odsłonę promocji, pokazującej pełen wachlarz płatności mobilnych w Bankach Spółdzielczych SGB. Dodatkowo, sam pomysł idealnie wpisuje się w aktualną akcję #zostańwdomu - wszyscy konsumenci przebywający w przymusowej izolacji i na kwarantannie będą mogli poznać najnowszą ofertę mobilną SGB.

Nowa odsłona kampanii reklamowej "Mamy tu wszystko..." kontynuuje ciepłą, familijną formę przekazu, którą znamy z pierwszej serii spotów. Odwołujemy się w niej do wartości rodzinnych, życia w lokalnej społeczności i... przymusowego pobytu w domach. Bohaterów już znamy - to postaci z pierwszego spotu, w którym wszystko było jeszcze "normalne", rodziny spotykały się w kawiarniach i na świeżym powietrzu.

Oba przygotowane spoty reklamowe nawiązują do nowej rzeczywistości, w której znaleźli się konsumenci. Pragniemy utrwalić w niej świadomość naszych klientów, że dysponują - nawet w ciężkich czasach - pełnym portfelem płatności mobilnych, dobrze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Kampania online kieruję klientów na stronę www.sgb.pl/mobilne, a nasi klienci mogą zapoznać się z oferowanymi płatnościami mobilnymi bezpośrednio tu: https://www.bsraciaz.pl/klienci-indywidualni/karty-i-platnosci

Poniżej spoty reklamowe:

 

 

Zobacz także

Komunikaty

Informacje dla klientów w związku z epidemią

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu.

więcej