Bank Spółdzielczy w RaciążuKomunikatyOferta pracy: Doradca Klienta O/Raciąż

Oferta pracy: Doradca Klienta O/Raciąż

Dołącz do Zespołu ds. obsługi klienta w prężnie rozwijającym się Banku Spółdzielczym!

Miejsce pracy: Oddział w Raciążu

Zadania:

  • pozyskiwaniu i profesjonalnej obsłudze klienta zgodnie z obowiązującymi standardami
  • rozpoznawaniu potrzeb klienta
  • aktywnej sprzedaży i promocji produktów i usług będących w ofercie banku (realizacja planów sprzedażowych)
  • budowaniu i utrzymaniu długofalowych relacji z klientem
  • kształtowaniu pozytywnego wizerunku banku

Oczekiwania:

  • znajomości rynku usług finansowych i produktów bankowych
  • doświadczenia w sprzedaży usług bankowych oraz pracy z klientem
  • umiejętności skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów
  • wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne lub finansowe)
  • wysokiej etyki zawodowej
  • umiejętności organizowania pracy własnej i w zespole
  • komunikatywności i kreatywności
  • samodzielności i zaangażowania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (pełen etat) w Banku z polskim kapitałem i tradycjami,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • świadczenia socjalne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: centrala@bsraciaz.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Doradca Klienta O/Raciąż”. Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 15.12.2021r.

Prosimy o obowiązkowe wypełnienie i dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.