Załóż lokatę, oszczędzaj i wygraj samochód

Rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych SGB. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród !

Załóż lokatę na 6 miesięcy w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 r, ulokuj na niej minimum 500 zł i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk!

Nagrodą główną jest samochód osobowy Opel MOKKA X ENJOY, 1.4 Turbo 120 KM Start@Stop.

Oprócz nagrody głównej, rozlosowane zostaną także:

  • telewizor Samsung UE50NU7092,
  • odkurzecz Bissel Crosswave 17132,
  • czytnik e-boków inkBOOK Lumos,
  • opiekacz do kanapek Russell Hobbs Cook@Home

Wygraj Opla CORSĘ !

Rok 2019 jest dla naszego Banku rokiem wyjątkowym - bo jubileuszowym. Bank Spóldzielczy w Raciążu w tym roku będzie obchodził 90-lecie powstania. W związku z tak doniosłym wydarzeniem, zapewniliśmy dodatkową nagrodę w postaci samochodu osobowego Opel CORSA ENJOY, 1.4 Twinport 75 KM, który zostanie rozlosowany tylko wśród Klientów, którzy założą lokatę promocyjną w naszym Banku.

WIELKA SZANSA NA SUPER AUTO - NIE PRZEGAP OKAZJI !

Losowanie nagród odbędzie się 22.10.2019 r.

Więcej szczegółów w Regulaminie promocji.

Zapraszamy i życzymy powodzenia w losowaniu!

Galeria:

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Zobacz także

Komunikaty

Zmiana daty podania wyników losowania

Informujemy, że decyzją Dyrektora Izby Administracji Skarbowej zatwierdzony został aneks do Regulaminu Loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019)"...

więcej

Licytacje nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obwieszczeniami licytacji nieruchomości położonych gminie Sońsk.

więcej