Wręczenie nagród już za nami!

Koniec listopada i początek grudnia 2019 roku był szczęśliwy dla dziewiątki naszych klientów, ponieważ w tym czasie zostały ogłoszone wyniki losowania oraz wręczone nagrody w loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019) - Oszczędzaj i wygrywaj".

Samochód osobowy marki Opel Corsa Enjoy wygrał Pan Janusz Mączewski z miejscowości Kocięcin Tworki gm. Raciąż. W Mikołajki, klucze do auta oraz komplet dokumentów, wręczył Klientowi Prezes Zarządu - Piotr Pniewski.

Posiadaczami opiekaczy do kanapek Ruseel Hobbs Cook@Home zostali: Panie Wanda Grzejda z Nowego Komunina, Joanna Sadowska z Pólki Raciąż, Hanna Kozłowska z Proszkowa, Pan Zbigniew Szatkowski z Bębnówka, Państwo Marian i Barbara Piórkowscy z Sońska oraz Ryszard i Stanisława Wróblewscy z miejscowości Kicin.

Zwycięzcom gratulujemy, a Panu Januszowi dodatkowo życzymy szerokiej drogi!

Ty też możesz wygrać! Weź udział w nowej edycji Lokaty SGB (Jesień 2019)! Załóż lokatę na minimum 500 zł i daj sobie szansę na zdobycie nagrody!  Nagrodą gwarantowaną wyłącznie dla klientów Banku Spółdzielczego Raciążu w tej edycji loterii, której finał będzie w lipcu 2020 roku, jest samochód osobowy Volkswagen Up.

Nie zwlekaj, lokatę możesz założyć jedynie do 31 grudnia 2019 roku!

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz także

Komunikaty

Zmiana daty podania wyników losowania

Informujemy, że decyzją Dyrektora Izby Administracji Skarbowej zatwierdzony został aneks do Regulaminu Loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019)"...

więcej

Licytacje nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obwieszczeniami licytacji nieruchomości położonych gminie Sońsk.

więcej