Bank Spółdzielczy w RaciążuAktualnościWitamy w gronie naszych Klientów!

Witamy w gronie naszych Klientów!

Strona logowania bankowości internetowej (BS Bieżuń)

W dniu 1.01.2023r nastąpiło prawne połączenie Banku Spółdzielczego w Raciążu (Bank przejmujący) z Bankiem Spółdzielczym w Bieżuniu (Bank przejmowany). Od tego dnia placówki w Bieżuniu oraz Lutocinie stały się dla naszego Banku odpowiednio: Oddziałem w Bieżuniu, Punktem Obsługi Klienta w Lutocinie.

Miło nam powitać Cię w gronie naszych Klientów!

Już w weekend 20-22 stycznia br. planujemy integrację systemową obu podmiotów, tak aby od 23 stycznia 2023r wszyscy nasi Klienci, mogli w pełni korzystać z szerokiej gamy produktów jakie oferujemy. W związku z łączeniem systemów informatycznych we wskazany wyżej weekend mogą pojawić się problemy z dostępnością niektórych usług, dlatego prosimy aby wszelkie sprawy (wypłata gotówki, przelewy, płatności) załatwić przed 20 stycznia lub już po zmianie systemu.

Jakie mamy plany na przyszłość dotyczące nowych placówek?

Jak Państwo wiecie, trwa właśnie modernizacja budynku w Bieżuniu – na dzień dzisiejszy zakończony jest remont piętra. Od 9 stycznia planujemy rozpoczęcie prac na dole obiektu (sala obsługi), więc już dziś wszystkich Klientów zapraszamy na ul. Stary Rynek 22 gdzie zostanie przeniesiona obsługa. Modernizacja budynku wraz z elewacją powinna zakończyć się w miesiącu marcu (jeśli będzie sprzyjająca pogoda). Między czasie w Oddziale zostanie zamontowany nowoczesny wpłatomat, z funkcjami biometrycznymi oraz innymi usługami sm@rt.

Po zakończeniu remontu placówki w Bieżuniu jeszcze w tym roku mamy w planach modernizację POK w Lutocinie. Odmienione zostanie wnętrze oraz elewacja budynku. Przy placówce powstanie również parking dla Klientów.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby proces integracji banków przeszedł dla Państwa jak najmniej uciążliwie. Mamy nadzieję, że przeprowadzone prace modernizacyjne spodobają się Państwu, a efekty przyniosą tylko zadowolenie.

Więcej informacji na temat procesu łączenia można znaleźć tutaj >>>

Dobrze, że jesteś z nami!

Wróć na górę