Nowa usługa przelewów natychmiastowych

Informujemy, że Bank Spółdzielczy w Raciążu udostępnił nową funkcjonalność w systemie - usługę przelewów natychmiastowych realizowanych w ramach systemu Express Elixir. Zlecenia takie pozwalają na szybkie i bezpieczne wykonanie przelewu pomiędzy bankami (uczestnikami systemu) w czasie rzeczywistym w zaledwie kilkanaście sekund. 

Przelewy można wykonywać w określonym czasie pomiędzy podmiotami wskazanymi w tabeli dostępności Krajowej Izby Rozliczeniowej.
Maksymalna kwota pojedynczej transakcji przelewu natychmiastowego to 30 000 zł.

Jak działa Express Elixir?

  • Aby móc złożyć dyspozycję realizacji przelewu natychmiastowego konieczne jest, aby bank odbiorcy przelewu był dostępny w systemie i realizował przelewy natychmiastowe (lista banków realizujących przelewy natychmiastowe dostępna jest na stronie internetowej http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci).
  • Przelew natychmiastowy można realizować w Banku lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.
  • Dyspozycja przelewu natychmiastowego w systemie IB24 może zostać złożona w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 18.00.
  • Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona wyłącznie z datą bieżącą.
  • Opłata za przelew Express Elixir pobierana jest zgodnie z "Taryfą prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe świadczone w walucie krajowej przez Bank Spółdzielczy w Raciążu".
Zobacz także

Komunikaty

Zmiana operatora SMS

Informujemy, iż od dnia 16.11.2018r w związku ze zmianą operatora obsługującego wysyłanie...

więcej

Bank nieczynny

3 i 10 listopada 2018 roku (sobota)

więcej