Lider 2017 - Novum

W dniu 12 czerwca br. podczas Forum Administratorów Novum Bank, które odbyło się na Zamku Gniew, Bank Spółdzielczy w Raciążu został wyróżniony jako "Lider 2017" przez organizatora firmę Novum za zaangażowanie i wkład merytoryczny podczas wdrożenia systemu Novum Bank Enterprise oraz fachową pomoc w udoskonalaniu systemu, a w szczególności modułu Analiz i Sprawozdawczości. Wyróżnienie w postaci pamiątkowego miecza odebrał Zastępca Prezesa Pan Mirosław Jabłonowski.

Przypominamy, iż system firmy Novum został wdrożony w BS Raciąż w 2017 roku i oprócz korzyści dla samego Banku dał nam możliwość zaoferowania naszym klientom produktów bogatszych w nowoczesne rozwiązania IT czyniąc Bank bardziej konkurencyjnym i innowacyjnym. Dziękujemy firmie Novum za wyróżnienie uważamy, że dotychczasowa jak i przyszła współpraca będzie obfitowała w dalsze sukcesy przynosząc korzyści obu firmom, co z pewnością przełoży się bezpośrednio na zadowolenie wszystkich naszych klientów.

 

Zobacz także

Komunikaty

Licytacje nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obwieszczeniami licytacji nieruchomości gruntowych położonych w Gąsocinie, gmina Sońsk.

więcej