Doładuj telefon w IB24 lub kasach Banku

Klienci BS w Raciążu mogą już korzystać z usługi doładowań kont telefonów komórkowych na kartę Pre-paid. Jest to rozwiązanie szybkie, bezpieczne i wygodne, ale przede wszystkim dostępne dla Klientów bez ograniczeń czasowych. Usługa może być zrealizowana w kasach Banku, ale przede wszystkim poprzez system IB24.

Operacja zasilenia konta telefonu Pre-paid trwa tylko kilka minut. Proces doładowania jest uruchamiany natychmiast po dokonaniu płatności i zatwierdzeniu dyspozycji, przekazywanej następnie do partnera usługi - firmy Blue Media S.A., która realizuje doładowanie on-line ze wskazanym operatorem. 

Samo złożenie zlecenia jest wyjątkowo proste. Wymagane jest podanie nazwy operatora, kwoty doładowania oraz numeru telefonu. Operacja jest zatwierdzana tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS. Telefon zostaje doładowany zazwyczaj po kilku minutach. 

Oferujemy doładowania telefonów na kartę wszystkich najważniejszych operatorów: Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Play, Cyfrowy Polsat, wRodzinie, Virgin Mobile, Lycamobile oraz Nju.

Jeśli nie posiadasz jeszcze dostępu do konta przez system IB24, zapraszamy do najbliższej placówki, w której po podpisaniu umowy, usługa zostanie dołączona do Twojego konta bankowego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zobacz także

Komunikaty

Zmiana operatora SMS

Informujemy, iż od dnia 16.11.2018r w związku ze zmianą operatora obsługującego wysyłanie...

więcej

Bank nieczynny

3 i 10 listopada 2018 roku (sobota)

więcej