Zmieniamy się dla Was.

Będąc Bankiem łączącym tradycyjną bankowość z nowoczesnymi rozwiązaniami staramy się ciągle udoskonalać proponowane naszym klientom rozwiązania. Już wkrótce zmianie ulegnie strona logowania do bankowości internetowej. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami interfejs będzie bardziej przejrzysty i przyjazny, co z pewnością Państwo docenią.

Dla łatwiejszej identyfikacji wizualnej Banku zmieniliśmy również wygląd aplikacji mobilnej "Nasz Bank" która zmieni nazwę na "Mój Bank". Zmianie ulegnie również ikona aplikacji, tak aby łatwiej mogli ją Państwo odnaleźć zarówno w sklepie Google Play jak i App Story.

Aplikację można pobrać już z obu sklepów.

W nowej wersji aplikacja zyskała kolejną funkcjonalność, a mianowicie doładowania telefonów. Trwają już prace nad implementacją do aplikacji płatności mobilnych Blik oraz wielu innych udogodnień. Zachęcamy do pobrania i korzystania z aplikacji Mój Bank, jest to doskonałe narzędzie do codziennego bankowania. Otrzymywane po każdej operacji na koncie darmowe powiadomienia Push, ułatwią zarządzanie finansami i podniosą bezpieczeństwo Państwa środków. Więcej o aplikacji

Zapraszamy do korzystania z naszych nowoczesnych usług. My nie ściemniamy, my mamy tu wszystko!

    

Zobacz także

Komunikaty

Informacje dla klientów w związku z epidemią

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu.

więcej