Załóż lokatę, oszczędzaj i wygraj samochód

Rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych SGB. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród !

Załóż lokatę na 6 miesięcy w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 r, ulokuj na niej minimum 500 zł i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk!

Nagrodą główną jest samochód osobowy Opel MOKKA X ENJOY, 1.4 Turbo 120 KM Start@Stop.

Oprócz nagrody głównej, rozlosowane zostaną także:

  • telewizor Samsung UE50NU7092,
  • odkurzecz Bissel Crosswave 17132,
  • czytnik e-boków inkBOOK Lumos,
  • opiekacz do kanapek Russell Hobbs Cook@Home

Wygraj Opla CORSĘ !

Rok 2019 jest dla naszego Banku rokiem wyjątkowym - bo jubileuszowym. Bank Spóldzielczy w Raciążu w tym roku będzie obchodził 90-lecie powstania. W związku z tak doniosłym wydarzeniem, zapewniliśmy dodatkową nagrodę w postaci samochodu osobowego Opel CORSA ENJOY, 1.4 Twinport 75 KM, który zostanie rozlosowany tylko wśród Klientów, którzy założą lokatę promocyjną w naszym Banku.

WIELKA SZANSA NA SUPER AUTO - NIE PRZEGAP OKAZJI !

Losowanie nagród odbędzie się 22.10.2019 r.

Więcej szczegółów w Regulaminie promocji.

Zapraszamy i życzymy powodzenia w losowaniu!

Galeria:

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Zobacz także

Komunikaty

Informacje dla klientów w związku z epidemią

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu.

więcej