Wręczenie nagród już za nami!

Koniec listopada i początek grudnia 2019 roku był szczęśliwy dla dziewiątki naszych klientów, ponieważ w tym czasie zostały ogłoszone wyniki losowania oraz wręczone nagrody w loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019) - Oszczędzaj i wygrywaj".

Samochód osobowy marki Opel Corsa Enjoy wygrał Pan Janusz Mączewski z miejscowości Kocięcin Tworki gm. Raciąż. W Mikołajki, klucze do auta oraz komplet dokumentów, wręczył Klientowi Prezes Zarządu - Piotr Pniewski.

Posiadaczami opiekaczy do kanapek Ruseel Hobbs Cook@Home zostali: Panie Wanda Grzejda z Nowego Komunina, Joanna Sadowska z Pólki Raciąż, Hanna Kozłowska z Proszkowa, Pan Zbigniew Szatkowski z Bębnówka, Państwo Marian i Barbara Piórkowscy z Sońska oraz Ryszard i Stanisława Wróblewscy z miejscowości Kicin.

Zwycięzcom gratulujemy, a Panu Januszowi dodatkowo życzymy szerokiej drogi!

Ty też możesz wygrać! Weź udział w nowej edycji Lokaty SGB (Jesień 2019)! Załóż lokatę na minimum 500 zł i daj sobie szansę na zdobycie nagrody!  Nagrodą gwarantowaną wyłącznie dla klientów Banku Spółdzielczego Raciążu w tej edycji loterii, której finał będzie w lipcu 2020 roku, jest samochód osobowy Volkswagen Up.

Nie zwlekaj, lokatę możesz założyć jedynie do 31 grudnia 2019 roku!

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz także

Komunikaty

Informacje dla klientów w związku z epidemią

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu.

więcej