Oszczędzaj latem w loterii promocyjnej Lokata SGB

Mimo żaru na dworze, zachowaj zimną krew - zainwestuj! Wygraj Skodę Scala Ambition dzięki loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem!

15 lipca wystartowała kolejna loteria promocyjna Banków Spółdzielczych SGB - Oszczędzaj latem! To nie tylko wspaniała inwestycja z gwarantowanym zyskiem, ale przede wszystkim pełna emocji zabawa i duża szansa na liczne, bardzo wartościowe nagrody!

Wystarczy do 27 września br. założyć lokatę na minimum 500 złotych w naszym Banku Spółdzielczym - możesz to zrobić choćby tu: https://ib24.bsraciaz.pl/ - na okres 6 miesięcy i… przyglądać się własnemu szczęściu. Każdy, kto weźmie udział w loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem, może wygrać jedną z następujacych nagród:

  • samochód Skoda Scala Ambition
  • rower miejski męski Le Grand BowMan 2019
  • rower miejski damski Le Grand Lille 3 2019
  • wyciskarka wolnoobrotowa Philips Viva Collection
  • aparat fotograficzny Fujifilm Instax Wide 300
  • wideorejestrator MIO MiVue C312 FullHD.

Dodatkowo wyłącznie wśród Klientów Naszego Banku rozlosowane zostaną gwarantowane nagrody:

  • dwa rowery miejskie damskie Le Grand Lille 3 2019
  • jeden rower miejski męski Le Grand BowMan 2019
  • sześć wyciskarek wolnoobrotowych Philips Viva Collection

Kiedy Ty cieszysz się letnim wypoczynkiem, Twoje pieniądze mocno pracują i pomnażają szanse na finałowy triumf!

Zdeponuj w naszym Banku Spółdzielczym 500 złotych (każda wielokrotność tej kwoty pomnaża Twoje szanse i zysk!) i ciesz się letnim urlopem.

Regulamin loterii >>>

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Lato 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 15.07.2019 r. do 27.09.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Zobacz także

Komunikaty

Informacje dla klientów w związku z epidemią

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu.

więcej