Nowa strona internetowa

Witamy na nowej stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Raciążu

Projekt nowego serwisu internetowego powstawał z myślą o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach Klientów naszego Banku. Wygląd i funkcje nowej strony zostały stworzone zgodnie z aktualnymi trendami w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Nowa strona wykonana jest w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu można z niej korzystać na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie czy tablecie. Strona dopasuje się automatycznie do wielkości ekranu zachowując wysoką jakość i łatwość nawigacji.

Nowy serwis internetowy został zbudowany tak aby ułatwić szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji poprzez:

  • przyjemną i nowoczesną szatę graficzną
  • bardziej intuicyjną nawigację
  • logicznie uporządkowaną ofertę
  • uproszczone i czytelne opisy produktów
  • ułatwienie wyszukiwania aktualności po słowach kluczowych tzw. "tagach"
  • wprowadzenie nowej mapy placówek i bankomatów opartej na rozwiązaniu firmy Google

Dla wygody Klientów zmieniliśmy umiejscowienia przycisku logowania do systemu bankowości internetowej - jest on dostępny w prawym górnym rogu strony pod przyciskiem "ZALOGUJ". Zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni korzystają z tego samego przycisku. Zmianie uległa również szata graficzna samej strony logowania oraz wygladu systemu bankowości internetowej, co sprawia, że cały serwis internetowy Banku stanowi jedną, zintegrowaną całość.

Nowa strona została stworzona przy współpracy z firmą Solveit z Olsztyna, która opracowała również cały System Identywikacji Wizualnej naszego Banku.

Mamy nadzieję, że nawa strona internetowa przypadnie Państwu do gustu, a korzystanie z niej będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Miłego bankowania.

Zobacz także

Komunikaty

Informacje dla klientów w związku z epidemią

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: zostań w domu i korzystaj z banku przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu.

więcej